Kliknij, odpiszemy!
Kliknij, oddzwonimy!

Koncern UNIQA - FILM

 

 

 

Grupa UNIQA Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej.
  • zatrudnia ponad 20 000 pracowników i agentów
  • obsługuje prawie 8,1 mln Klientów
  • sprawuje pieczę nad ponad 16,5 milionami umów ubezpieczeniowych
Grupa oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji – sieci oddziałów, przedstawicielstw i agencji generalnych, brokerów, banki i instytucje finansowe, a także poprzez sprzedaż bezpośrednią. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.

Grupa UNIQA Austria jest koncernem o międzynarodowym zasięgu, świadomym potencjału, jaki mają do zaoferowania wschodzące rynki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Aktualnie UNIQA -poza Austrią - jest obecna, za pośrednictwem UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH w 19 krajach: Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W Austrii w ramach Grupy UNIQA działają:
  • spółka giełdowa UNIQA Versicherungen AG,
  • UNIQA Sachversicherung AG,
  • UNIQA Personenversicherung AG,
  • Raiffeisen Versicherung AG,
  • Salzburger Landes-Versicherung AG,
  • CALL DIRECT Versicherung AG,
  • FinanceLife Lebensversicherung AG oraz inne podmioty usługowe i finansowe.

UNIQA Versicherung AG jest także centralnym reasekuratorem dla zagranicznych spółek holdingu.

Doświadczenia Grupy UNIQA Austria, obecnej na rynkach krajów Europy Środkowej i Wschodniej pokazały, jak istotne jest zachowanie indywidualnego charakteru i niezależności siostrzanych spółek. Zadaniem holdingu jest tworzenie narzędzi, które pozwolą w pełni korzystać z efektów synergii, uwzględniając jednocześnie unikalność lokalnych rynków i potrzeb.
 
Wyszukiwane frazy: ubezpieczenia firm Lublin , ubezpieczenia majątkowe Lublin, ubezpieczenia nieruchomości Lublin , ubezpieczenie nieruchomości Lublin , ubezpieczenia domu Lublin , ubezpieczenie domu Lublin , ubezpieczenia mieszkania Lublin , ubezpieczenie mieszkania Lublin , gwarancje ubezpieczeniowe Lublin , ubezpieczenie pojazdu Lublin , ubezpieczenie samochodu Lublin , ubezpieczenie auta Lublin , ubezpieczenia Lublin , ubezpieczenia komunikacyjne Lublin , ubezpieczenia mieszkań Lublin , ubezpieczenia na życie Lublin

Realizacja: evosoft