Kliknij, odpiszemy!
Kliknij, oddzwonimy!

UNIQA TU S.A.
UNIQA TU na Życie S.A.


ul. Wolska 11 (I piętro)
20-411 Lublin


tel.
81 442 10 01

 

Kontakt w sprawach pilnych:

tel. 512 014 831


email:
przedstawicielstwo.lublin2@uniqa.pl


Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8.30-16.30
sobota, niedziela: nieczynne



 

  •     Piotr Adamczyk, tel: 534 037 878
                                     e-mail: piotr.adamczyk@uniqa.pl
  •     Magdalena Anysz-Drozd, tel: 507 514 585                                                                                                 e-mail: magdalena.anysz-drozd@uniqa.pl
  •     Tomasz Gancarz , tel: 507 514 584
                                     e-mail: tomasz.gancarz@uniqa.pl
  •     Iwona Halicka, tel: 516 044 153
                                     e-mail: iwona.halicka@uniqa.pl
  •     Jolanta Kozyra, tel: 533301036
                                     e-mail: jolanta.kozyra@uniqa.pl
  •     Karolina Ostrowska-Wiączek, tel: 517 422 474
                                     e-mail: karolina.ostrowska-wiaczek@uniqa.pl
  •     Barbara Postowicz , tel: 509 313 501
                                     e-mail: barbara.postowicz@uniqa.pl
  •     Wojciech Sadowski, tel: 515 263 018
                                     e-mail: wojciech.sadowski@uniqa.pl
  •     Justyna Sawicka, tel: 533 466 765
                                     e-mail: justyna.sawicka@uniqa.pl
  •     Jarosław Szacoń, tel: 515 748 424
                                     e-mail: jaroslaw.szacon@uniqa.pl
  •     Anna Głaszcz-Piwińska, tel: 512 014 831
                                     e-mail: anna.glaszcz-piwinska@uniqa.com.pl
  •     Piotr Popielnicki, tel: 506 699 777
                                     e-mail: piotr.popielnicki@uniqa.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO UNIQA LUBLIN

Numer telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 ? Załącznik 1:

Załącznik 1

Obsługiwane rozszerzenia: jpg, jpeg, gif, xls, pdf, doc, txt, png, docx, xlsx
 ? Załącznik 2:

Załącznik 2

Obsługiwane rozszerzenia: jpg, jpeg, gif, xls, pdf, doc, txt, png, docx, xlsx
 ? Załącznik 3:

Załącznik 3

Obsługiwane rozszerzenia: jpg, jpeg, gif, xls, pdf, doc, txt, png, docx, xlsx
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, również w przyszłości, w zakresie niezbędnym dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, a także przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna.
 Wyrażam zgodę na posłużenie się przez, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, a także przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna, telefonem, pocztą elektroniczną, lub innym środkiem komunikacji elektronicznej w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
* - wymagane pola formularza
Kod zabezpieczający:

Przepisz kod z obrazka w poniższe pole:     [Tekst jest nieczytelny?]



Wyszukiwane frazy: ubezpieczenia firm Lublin , ubezpieczenia majątkowe Lublin, ubezpieczenia nieruchomości Lublin , ubezpieczenie nieruchomości Lublin , ubezpieczenia domu Lublin , ubezpieczenie domu Lublin , ubezpieczenia mieszkania Lublin , ubezpieczenie mieszkania Lublin , gwarancje ubezpieczeniowe Lublin , ubezpieczenie pojazdu Lublin , ubezpieczenie samochodu Lublin , ubezpieczenie auta Lublin , ubezpieczenia Lublin , ubezpieczenia komunikacyjne Lublin , ubezpieczenia mieszkań Lublin , ubezpieczenia na życie Lublin

Realizacja: evosoft