Kliknij, odpiszemy!
Kliknij, oddzwonimy!

Oferta współpracy

 
Stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży i jesteśmy otwarci zarówno na agencje z wieloletnim stażem jak i na osoby rozpoczynające dopiero karierę w branży ubezpieczeniowej. W ramach Przedstawicielstwa zapraszamy również gorąco do współpracy brokerów ubezpieczeniowych. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów i staramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Zapewniamy szereg profesjonalnych szkoleń zarówno w siedzibie Przedstawicielstwa jak i w terenie. Wybierając współpracę z UNIQA  możecie być Państwo pewni szybkiej, profesjonalnej a zarazem miłej obsługi.
 
Współpracę usprawnia dodatkowo bardzo rozbudowany serwis internetowy (Portal Obsługi Sprzedaży) przeznaczony tylko dla partnerów Przedstawicielstwa w Lublinie.
 
Oferta UNIQA jest oceniana jako jedna z najlepszych i najbardziej kompleksowych na rynku. Połączenie z atrakcyjnym, motywacyjnym system wynagrodzeń i łatwością współpracy sprawia, że sprzedając ubezpieczenia na rynku Polskim nie można przejść koło niej obojętnie.
 
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez  wypełnienie formularza w celu umówienia się na spotkanie:

* Imię i nazwisko:
Agencja:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
* Telefon:
* Email:
* - wymagane pola formularza
Kod zabezpieczający:

Przepisz kod z obrazka w poniższe pole:     [Tekst jest nieczytelny?] 


więcej
Wyszukiwane frazy: ubezpieczenia firm Lublin , ubezpieczenia majątkowe Lublin, ubezpieczenia nieruchomości Lublin , ubezpieczenie nieruchomości Lublin , ubezpieczenia domu Lublin , ubezpieczenie domu Lublin , ubezpieczenia mieszkania Lublin , ubezpieczenie mieszkania Lublin , gwarancje ubezpieczeniowe Lublin , ubezpieczenie pojazdu Lublin , ubezpieczenie samochodu Lublin , ubezpieczenie auta Lublin , ubezpieczenia Lublin , ubezpieczenia komunikacyjne Lublin , ubezpieczenia mieszkań Lublin , ubezpieczenia na życie Lublin

Realizacja: evosoft